Beyin sapına yapışık yaklaşık 4cm çapında pontoserebellar köşe tümörü.  Tarafımdan opere edilerek tamamı çıkarıldı, aşağıda kontrol filmleri mevcut.

Hasta ameliyattan sonra işini yapabilir vaziyettedir, yüz felci dahi olmamıştır (ki bu ameliyatın çok sık rastlanan bir komplikasyonudur). Hastanın yüzünde kayma (felç) olmadığını gösteren fotoğrafları mevcut ancak nette müsadesiz yayınlayamayacağım için kayıt etmedim, merak edenlere ayrıca gönderebilirim.


image001     image002     image003    image004

 

YASAL UYARI: Bu sayfanın içerikleri ziyaretçilerini bilgilendirme amaçlı kurulmuş olup, sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi ve reçete bilgisi taşımaz. Sayfa sağlıkla ilgili yer verdiği tüm konularda öncelikle en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenebileceğini savunur. Sayfada konu olarak geçen tüm yöntemler kamuoyuna bilgi vermek amaçlı paylaşılmış olup, bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu sayfa sorumlu tutulamaz. Paylaşılan bilgilerin ilgilisi tarafından kullanılması Prof. Dr. Alper KAYA ile hasta- doktor ilişkisini doğurmaz. Tüm sayfa ziyaretçileri yasal uyarıyı kabul etmiş sayılır.